Toodud hinnaga laenutame kostüümi üheks korraks, st. 1-3ks päevaks. Näiteks kui teil on kostüümi vaja laupäeval, saate kostüümi kätte neljapäeval-reedel ja tagastate esmaspäeval. Hind jääb ikka samaks, nädalavahetust me ei arvesta. Kokkuleppel võime kostüümi kätte anda ka varem, nädala alguses. Kostüüme võib vaatama ja proovima tulla igal ajal tööpäeviti kell 12.00-18.00, ette helistama ei pea.

Laenutuse salongi avamisaegasid saad vaadata -> Kauplused lehelt

Enne laenutamist:

 1. Sul on võimalus otsida endale meeldiv kostüüm välja juba Webis. Kostüümide ligikaudsed suurused on toodud "Toote lisainfos". Kostüüme saab otsida, kirjutades üleval paremasse otsinguaknasse kostüümi nime, märksõna või valida kostüümide kataloogide esilehtede ülevalt servast Sind huvitava teemaga seotud otsingusõna. Näiteks: kahekümnendad, disko vm. Otsida saab ka suuruse järgi  - valides lehe vasakust servast Sind huvitavad suurused. Kui oled aimu saanud meie pakutavast valikust, tule kohapeale kostüüme vaatama ja proovima. Kui soovite kostüümi mingiks kindlaks ajaks, võime broneerida. Broneerimiseks soovime ettemaksu poole laenutussumma ulatuses. Kohapeal broneerides saate olla kindlad, et bronni läks just sobiv kostüüm.
 2. Kui kohale ei jõua tulla (eriti laste kostüümide puhul), saate kostüüme broneerida ka webist. Kostüümide saadavust Sind huvitaval ajal näed kostüümi juurest broneeringukalendrist. Sealtsamast saad esitada ka täpsustava küsimuse kostüümi kohta (nupp "Küsi selle toote kohta küsimus")
 3. Sulle huvipakkuva kostüümi juurest saad kostüümi broneerida, vajutades nupule "Broneeringu sooviavaldus" ning täita ära avaneva vormi. Peale selle ärasaatmist ("Saada broneeringusoov") jää ootama meie vastust (e-postiga), kus kinnitame broneeringu. Proovime vastata 1 päeva jooksul. Broneerimiseks võime küsida broneerimistasu (1 euro laste ja 2 eurot täiskasvanute kostüümilt) ja ettemaksu poole laenutussumma ulatuses. Ettemaks ja broneerimistasu tagastamisele ei kuulu.
 4. Ka juhul, kui Sa sobivat kostüümi Kataloogist ei leia, helista meile kindlasti ja anna oma soovist teada - alati on võimalus, et kostüümi pole veel pildistatud või kui meil on piisavalt aega, siis teeme või tellime soovitud kostüümid Sulle spetsiaalselt.
 5. Juriidilisd isikud, kes ei saa tasuda ettemaksuarve alusel, võivad teha garantiikirja, mille näidise leiab siit. Digiallkirjade korral palume selle saata 1 tööpäev enne laenutust. 

 

Laenutamiseks:

Paljude kostüümide ja ka aksessuaaride laenutamisel soovime tagatisraha, mille saad tagasi kostüümi tagastamisel. Tagatisraha täiskasvanute kostüümidel on alates 20€ (hinnalisel kostüümil ka rohkem), laste kostüümidel alates 10€. 

 1. Võta kaasa isikut tõendav dokument.
 2. Maksta saab kaardiga, sularahas  või arvega (ettemaks). Vajadusel võta kaasa allkirjastatud garantiikiri.
 3. Lepi kokku aeg, millal kostüümid tagasi tood.
 4. Kostüümide olukorda kontrollige enne lepingu sõlmimist. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata ja laenutuse raha ei tagastata.

 

Tagastamiseks:

 1. Too kostüüm kindlasti tagasi kokkulepitud ajaks, hilinemisel võime viivise võrra vähendada tagastatavat tagatisraha.
 2. Kui sul ei õnnestu kostüümi tagastada kokkulepitud ajal, palun helista ja proovime kokku leppida uue aja.
 3. Too kostüüm tagasi samas olukorras, kui selle meilt said. Kui tagastad meile kostüümi väga määrdunud või katkisena, võime vähendada tagastatavat tagatisraha summat. Enne kostüümi puhastamist/pesemist konsulteeri meiega, et mitte kostüümi ära rikkuda.  Kui kostüüm on rikutud või kaotatud, esitame kahjunõude kostüümi maksumuse ulatuses.