Maskeraadist

2008 aasta novembris loodi kostüümilaenutus Maskeraad.

Maskeraad on universaalne kostüümilaenutus Tallinnas. Meil leidub sobivaid kostüüme igale maitsele: lihtsatest vabrikukostüümidest autentsete vormirõivaste ja ajastukostüümideni. Pakume kauneid ning korralikke kostüüme nii lastele kui täiskasvanutele.
Oma kostüümide puhul peame oluliseks nende unikaalsust ja erilisust. Suur osa meie kostüümidest on valmistatud spetsiaalselt meie õmblejate ja stilistide poolt ning seetõttu on iga kostüümi tavaliselt vaid üks eksemplar. Oluliseks täienduseks on algusaegadel olnud ka Teoteatri ja Estonia kostüümiladu, kust pärinevad paljud meie ajastutruud kleidid-vormikuued, kuid ka teatri jaoks spetsiaalselt valmistatud rollikostüümid.
Kõige kiiremini leiad omale vajaliku kostüümi kasutades Otsingut, aga võid minna ka kostüümide temaatilisse Kataloogi.

  • Kostüümid täiskasvanutele
  • Kostüümid lastele
  • Kohapeal proovimise võimalus
  • Suur valik aksessuaare

Avamisaegu saad vaadata: Kauplused lehel.

E-pood

2015 aasta lõpust alates on ka e-pood

Maskeraadi e-pood on esimesi karnevalikostüüme ja aksessuaare müüv internetipood Eestis. Meie e-poest on lihtne ja mugav osta. Valikus on hulk vuntse, parukaid, näovärve, halloweeni- ja loomakostüüme ning palju muud põnevat. Kostüümivalik täieneb pidevalt. Kostüümid ja aksessuaarid on kvaliteetsed ning pärinevad peamiselt Inglismaa ja teiste Euroopa riikide tuntud tootjatelt.


Juriidilised andmed

Maskeraad OÜ

Aadress: Vuti 11, Tallinn
10619 Eesti
Reg.kood: 11554291
KMKR nr: EE101482501
Arveldusarve: Swedbank
IBAN: EE462200221043554648
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X