Kohaletoimetamised ja tagastused

Laenutus

Laenutuse puhul on eelistatud, et tullakse kohale proovima ja võetakse laenutuse kostüümid kaasa. Kokkuleppel on võimalik enamus kostüüme saata ka kulleriga või tarnida mõnda pakiautomaati. Laenutuse puhul on võimalik tarne ainult Eesti piires.

Laenutatud kostüümid tagastatakse Maskeraadi kontorisse. Tagatisrahad tagastatakse üldiselt samal viisil nagu toimus nende tasumine.

E-pood

E-poest ostetud kaubad väljastatakse 1-2 tööpäeva jooksul. Üldjuhul enne kella 12.00 tehtud tellimused väljastatakse samal tööpäeval. Ostu vormistamisel on võiamalik valida tarneviisiks tasuta järgitulemine Maskeraadi salongi, tarne pakiautomaati või kulleriga. Kui Pakiautomaati tellitud kaup ei mahu piirmõõtude sisse, siis on võimalus vahetada tarneviis kulleriga kohaletoimetamise vastu tasudes vajadusel tarnetasude vahe. Tarneaeg kauba kättesaamiseni sõltub kullerteenuse pakkujast. Üldjuhul tanitakse pakiautomaati järgmiseks päevaks. Kuid kõrghooajal võib pakiautomaati kauba tarnimine venida mitmeid päevi.

E-poest ostetud kauba tagastamine on võimalik Maskeraadi salongi. Tarbijatele kehtib 14 päevane tagastusõigus Samuti on võimalik saata kaubad pakiautomaatidesse: DPD WOHO, Smartpost ja Omniva Merimetsa pakiautomaatidesse.