Laenutuse kategooriad

Ametid ja rollid


Võõrad maad


Pidulikud riided


Laste loomadMaskeraadi laenutuse salong asub Tallinnas, Pirni 5.

Laenutus

Kostüümide laenutamiseks saab broneeringud teha laenutuse lehel: maskeraad.ee/laenutus või tulla kohale, kus on võimalused kostüümide  proovimiseks.

Kostüümilaenutus Maskeraad pakub Sulle ilusa, põneva või naljaka kostüümi stiilipeoks, karnevaliks, peeneks maskiballiks või hoopis poissmeeste õhtuks. Meil on palju armsaid ja soodsa hinnaga lastekostüüme ning suures valikus korralikke täiskasvanute rõivakomplekte ja eri aegade stiiliriideid. Lisaks kostüümidele laenutame ka erinevaid aksessuaare: parukaid, ehteid, peakatteid, jalatseid, kotte jne. Kui Sa kataloogist sobivat kostüümi ei leia, helista julgesti. Võibolla on meie kostüümikogu kasvanud.

Iga kostüümi juures toodud hind on ühe laenutusperioodi kohta (1-3 tööpäeva). Vaata ka teisi Laenutamise tingimusi.

Laenutuse salongi avamisaegu saad vaadata Kauplused lehelt.

E-pood

Maskeraadi e-poest saab oste sooritada aadressil: maskeraad.ee/pood

Maskeraadi e-pood on karnevalikostüüme ja aksessuaare müüv internetipood Eestis. Meie e-poest on lihtne ja mugav osta. Valikus on hulk vuntse, parukaid, näovärve, halloweeni- ja loomakostüüme ning palju muud põnevat.

Kostüümivalik täieneb pidevalt. Kostüümid ja aksessuaarid on kvaliteetsed ning pärinevad peamiselt Inglismaa ja teiste Euroopa riikide tuntud tootjatelt. 

Kostüümid, mis on e-poes märgitud Laos olevaks, on koheselt olemas.
Tööpäevadel kuni kella 12.00 tehtud tellimused paneme posti samal päeval. Tellimisel olevate kostüümide tarneaeg on 2 kuni 3 nädalat.
E-poest tellitud kaubale on võimalik postikuluta järgi tulla Tallinnas Pirni 5 tööpäeviti kell 12.00 -18.00.